אודות גולן מערכות

חברת גולן סיסטם הינה חברת בת של גולן צח בע"מ הידועה כיום בישראל כחברה המובילה בתחומה, עם אמינות וותק של עשרות שנים במתן שרות, עמידה בלוח זמנים ובהתחייבויותיה.
לגולן צח חברות בת המספקות את כל סוגי האלומניום והסדרות הקיימות, מחלקה ליצור חלונות, תריסים ומערכות שלמות לוילות, מוכנות לפי מידה.

חברת גולן פרזול המספקת לכל היצרנים את כל הפרזול והמנועים הנדרשים לייצור.

וחברת גולן זכוכית המייבאת ומספקת זכוכיות חתוכות למידה ע"י צי משאיות המספק מדלת לדלת למאות לקוחות יצרני אלומניום ברחבי הארץ.

לאור דרישה גוברת מצד לקוחותיה להגדלת סל המוצרים והשלמת מוצרים גם בתחום הפרגולות מאלומניום והסוככים, שהתרחב בגדול עקב החלטת הממשלה בהקלת חוק הפרגולות, כמו כן גם בתחום הסגירה ההיקפית ע"י פתרונות זכוכית חכמות, החליטה גולן לחדש שוב לאחר כמה שנים את היצור והאספקות בתחום זה.

 

גולן סיסטם מייבאת מאירופה את כל המרכיבים והפרופילים ליצור את כל סוגי הסוככים, חשמליים וידנים, עם בדים פי וי סי וקולקציה של עשרות צבעים של בדים אקרילים מאיטליה, מערכות רולטק עם גג נאסף חשמלי מאיטליה, פרגולות מאלומניום, קבועות ומתכווננות מאיטליה וספרד, גגות הזזה מספרד מאלומניום משולב עם זכוכית, או עם פוליגל או פנל מבודד, סגירות הקפיות מזכוכיות נאספות או מתקפלות מספרד לסגירת מרפסות ופרגולות.
את כל המערכות ניתן לקבל עם הפעלה חשמלית ע"י מנועים, חיישנים ושלטים של סומפי או חברות אחרות.

גולן מעמידה לרשות לקוחותיה מערך תמיכה והסברה של מומחים בתחום, עם נסיון רב הן בתחום ההרכות והשרות והן בתחום התכנון והשיווק, כמו כן מערך לוגיסטי לאספקת המוצרים במהירות וביעילות לכל הארץ.
לכל המערכות שמספקת גולן תינתן אחריות של 3 שנים כפוף להוראות היצרן.