סוככים

הסוככים מהווים פתרונות הצללה אסתטיים ומעוצבים לכל מקום פתוח, כמו: גגות, גינות ומרפסות.
כשלא רוצים לעשות שינויים בבית, כמו תוספות בנייה או בניית פרגולה  ניתן להתקין בבית העסק או בביתכם סוכך אסתטי, יפה ונוח שגם יעניק את ההצללה החשובה שכה זקוקים לה.

את הסוכך ניתן לבחור בהתאמה אישית למבנה, לסגנון, לצבע ולצורך הכללי שלכם. היתרון הגדול בסוכך הוא ביכולת שלו להיות מודולרי, מתכוונן, חשמלי או ידני, פשוט למראה או מעוצב והכל בהתאם להעדפותיכם.
 יש כמה סוגי סוככים, וגולן מערכות מציעים לכם להכיר ולהבין מה מספק כל אחד מאלה. ישנם סוככים קבועים העשויים פלסטיק או עץ, הם חזקים ועמידים ומשמשים חנויות ומרפסות רבות. יש גם סוככי זרועות לשימוש בבתים פרטיים או בבניין דירות, הם מגיעים במידות שונות ובצבעים שונים. כל סוג של סוכך מעניק הצללה והגנה שונה וככל שתכירו יותר תדעו יותר מה מתאים לכם ולסגנון חייכם.
 
מרקיזה למשל, היא סכך המגן מפני הגשם, הרוח וכמובן השמש המסנוורת. היא מעניקה הצללה טובה, היא נוחה לתפעול וניתן להתאימה לסגנון העיצובי של הבית.
בטרם בוחרים את הסוכך שלכם, מומלץ לבדוק היטב מה יכול להתאים לחזות הבית שלכם, לאיזה כיוון הבית פונה ומה תנאי מזג האוויר השוררים שם, כדאי למדוד את האזור ולדעת מה הגודל הרצוי.  
חברת גולן מערכות מתמחים במגוון פתרונות הצללה איכותיים. סוככים, גגות הזזה ועוד. אנחנו מקפידים על עיצוב ייחודי, שימוש בחומרים איכותיים והתקנה מקצועית מנוסה וחסרת פשרות.

צוות גולן יספק לכם שירות אידב, סבלני ומקצועי על מנת שתהיו מרוצים מהבחירה בסוכך ומהתקנתו.