סגירות חורף

להיות בפנים ולהרגיש בחוץ .. זאת ההרגשה שמתקבלת כשמתקינים סגירת חורף במרפסות ובגינות. סגירת חורף מספקת הגנה מפני רוחות, קור וגשם ואפשר בעזרתה לשבת וליהנות מהנוף של החוץ.


סגירת החורף מתאימה הן לבתי עסק שונים כמו חנויות , מסעדותצ ועוד והן לבתים פרטיים.
בגולן מערכות תוכלו למצוא מגוון של סגירות חורף: חשמלית, עם גלילה, מזכוכית, מתקפלת ועוד. כאשר מדובר בסגירת חורף מבד אקרילי, תקרת הסגירה ניתנת לקיפול הן ידנית והן חשמלית ובימות הקיץ כאשר רוצים להסיר את הקירוי ניתן באופן פשוט וקל לקפל את הדפנות והמסכים האנכיים. 

הבד האקרילי מונע כניסה של מים, יוצר צל אך לא אפילה אולם אינו יוצר סגירה הרמטית. הסגירה מגיעה בשלל בדים וצבעים וניתן להתאימה אישית בהתאם לגודל הרצוי, ניתן לקבוע אם רוצים שהחלונות יהיו קבועים או נפתחים ואת הדרך בה ניתן לפתוח את החלונות (אם סקוטש או ריצ'רץ'). ההתאמה היא לצרכיו ורצונותיו של הלקוח.

יתרון נוסף של סגירת חורף מבד מבית גולן מערכות הוא שאפשר להתקין גופי חימום כדי לקבל חלל נעים וחמים, זאת לאחר שתקבלו ייעוץ ממומחה של גולן מערכות.
סגירת חורף מזכוכית, נבנית על קונסטרוקציה של עץ או אלומיניום, ניתן לקרות בעזרתה חדרי משרד, מרפסת, בתי עסק, חדר משחקים וכן הלאה. מדובר בסגירה איכותית היוצרת אווירה נעימה וחמימה בימי החורף הקרים.

גולן מערכות מתמחים במתן פתרונות הצללה מסוגים שונים, כל המוצרים משלבים חומרים איכותיים, בעלי עיצוב ייחודי, התקנה מקצועית וייעוץ אמין ומוסמך.