מסכים

סוככי מסך, מסכים ונופלות מתאימים לבתי עסק, בתים פרטיים ודירות בבנייני מגורים, כאשר קיים גג ונדרשת הצללה קדמית או צידית מפני קרני השמש או רוחות. סוככי מסך, מסכים ונופלות אינם מתאימים להגנה מושלמת מפני חדירת קור וגשם, אולם, הם בהחלט מהווים פתרון מצוין למי שמחפש הצללה קדמית וצידית בכל ימות השנה , שכן, ארצנו אינה נמנית על ארצות קרות במיוחד.   

בגולן מערכות ניתן לבחור בסוככי מסך עם שליטה ידנית או שליטה חשמלית, השליטה החשמלית מושגת באמצעות התקנת מנוע וע"י שלט לשלוט בפתיחה ובסגירה שלו. כאשר מדובר בסוכך מסך ידני השליטה תיעשה באמצעות מנואלה. 
סוכך מסך נפתח בצורה אנכית וע"י כך מאפשר למעשה הגנה מפני קרני השמש המסנוורות, מפני רוחות ולעיתים גם מגשמים. הפתרון מתאים למרפסות או חצרות המקורות חלקית.
באפשרותכם לבחור את הסוכך המתאים לכם, הן מבחינת גודל, הן מבחינת שליטה (ידנית או חשמלית), והן מבחינת הסוגים השונים של סוככי מסך וכן הלאה.

גולן מערכות מתמחים במגוון פתרונות הצללה הכה חיוניים במדינה כשלנו, מגוון המוצרים שלנו, לרבות כל סוגי הסוככים משלבים חומרים איכותיים, בעיצוב ייחודי, מותאמים אישית, ההתקנה היא מקצועית ומנוסה. 
הצוות המקצועי שלנו שמח ללות לקוחות רבים כל כך בכל רחבי הארץ, יעזרו לכם להתאים את פתרון ההצללה המתאים לכם.